Zasilane akumulatorowo systemy mobilne dają użytkownikom dodatkową swobodę poruszania i niezależność. Jednak żaden z tych pomysłowo zaprojektowanych pojazdów nie może osiągać swej pełnej wydajności bez najwyższej jakości akumulatora jako źródła energii. W rzeczy samej, wybór właściwego akumulatora do danego urządzenia może zwiększyć jego osiągi i bezpieczeństwo, uprościć ładowanie oraz konserwację, a także – w dłuższej perspektywie – oszczędzić czas, pieniądze i zapewnić spokój ducha.

Istnieje jeden prosty powód, dla którego akumulator MK jest najczęściej wybierany przez wszystkich większych producentów wózków inwalidzkich i wiodących dostawców sprzętu rehabilitacyjnego. Ci liderzy branżowi nie mogą sobie pozwolić na to, by ich reputacja spoczywała na czymkolwiek innym niż najlepsze dostępne źródło energii. Dlatego też nazwa MK stanowi gwarancję uzyskania najlepszego dostępnego akumulatora do wózka inwalidzkiego, skutera lub innego urządzenia umożliwiającego poruszanie się.

Akumulatory żelowe firmy MK o potwierdzonych osiągach:

Mają aprobatę A-67 DOT/FAA-IATA,

standardowo udzielaną do zastosowań w lotnictwie i transporcie publicznym.

Nie wymagają

całkowitego rozładowania przed ponownym ładowaniem.

Nie wykazują efektu „pamięci”,

który ogranicza możliwość ich ponownego ładowania.

Nie ulegają

automatycznemu rozładowaniu, gdy umieszcza się je na betonie.

Tak jak dobry komplet opon radialnych dla samochodu, produkowane przez MK akumulatory żelowe typu VRLA i AGM – zaprojektowane tak, by zwiększać osiągi i bezpieczeństwo – mają dłuższą żywotność i zapewniają niezawodność przy większej efektywności kosztowej.

Na akumulatorze MK można przejechać dłuższą trasę.
Szczelny akumulator żelowy typu VRLA firmy MK ma zasadniczo bezpieczniejszą i prawdziwie bezobsługową konstrukcję. Akumulatory żelowe MK zapewniają stabilne osiągi, co sprawdzono w praktyce, i charakteryzują się znacząco dłuższym okresem użytkowania, o średnio od roku do 2 lat lub więcej, jeśli są właściwie konserwowane.

Firma MK oferuje również linię akumulatorów AGM (ze szklaną matą absorpcyjną), przeznaczonych do wymagających mniejszych obciążeń zastosowań w pojazdach. Choć okres użytkowania osiągany przez akumulatory AGM nie może równać się z okresem użytkowania akumulatorów żelowych, to jednak zapewniają one niższy koszt początkowy, a w przypadkach o mniej krytycznym znaczeniu – wystarczający poziom funkcjonalności w wymagających mniejszych obciążeń zastosowaniach w pojazdach. W przypadku wiążącego się z dużymi obciążeniami użytkowania codziennego w urządzeniach rehabilitacyjnych, gorąco polecamy stosowanie naszych wysokowydajnych akumulatorów żelowych.

Z dumą wspieramy przemysł urządzeń medycznych do użytku domowego.
Wielu sądzi, że sprzęt umożliwiający poruszanie się osobom niepełnosprawnym ruchowo to po prostu kolejny artykuł handlowy i że jeden rozmiar wystarczy dla wszystkich. My zaś jesteśmy przekonani, że takie urządzenia powinny być dostosowywane indywidualnie do potrzeb konkretnej jednostki. Wspieramy poniższe organizacje, które walczą o prawo niepełnosprawnych do uzyskania odpowiedniego sprzętu umożliwiającego poruszanie się.

Scroll Up